Laserová lipolýza

Laserová lipolýza je nová revoluční neinvazivní metoda určená pro rychlou a efektivní modelaci vašeho těla a redukci tukových buněk.

Princip této neinvazivní metody pocházející ze Spojených států amerických spočívá v emulgaci (zkapalnění) tuku uvnitř buněk. Zkapalněný tuk zevnitř buňky odchází dočasným průchodem vytvořeným v buněčné membráně vně buňky do mezibuněčného prostoru.

Odtud je pak lymfatickým systémem odveden k zpracování v játrech a částečně vyloučen močí. Tento proces má za následek, že miliony tukových buněk se stávají menšími, což se projeví výrazným úbytkem centimetrů v problematických partiích, což bylo prokázáno v klinických studiích. Laserová lipolýza dokáže velmi efektivně napomáhat ke zlepšení a odstranění celulitidy.

Laserová lipolýza má za následek, že miliony tukových buněk se stávají menšími, což se projeví výrazným úbytkem centimetrů v problematických partiích. Světlo červeného laseru proniká přes pokožku do hloubky až k vrstvám tukových buněk.

Díky šetrnému výkonu a optimalizované vlnové délce však nepoškozuje tkáň, cévy a nervy, ale stimuluje mitochondrie k produkci energie, která je následně využita ke štěpení triglyceridů na mastné kyseliny a glycerol. Poté se zapojí lymfatický systém vašeho organismu a přes tento systém se zkapalněný tuk dostává do jater, kde dochází k jeho zpracování a následnému vyloučení z těla.

Na jaké výsledky se můžete těšit?

Po ošetření laserovou lipolýzou je ztráta až 20 centimetrů z oblasti pasu, boků, břicha a stehen. Tuk uvolněný z tukových buněk využívá tělo jako rychlý zdroj energie. Je prokázáno, že během ošetření se uvolní 40-60 g tuku, což představuje 1600-2100 kilojaulů.

Výsledky se u laserové neinvazivní liposukce dostavují postupně. Pro maximální míru výsledku doporučujeme absolvovat proceduru 2x - 3x týdně, celkem 7-10 ošetření v rámci jednoho měsíce.

Cena 1 návštěvy (70 minut, ošetření 2 partií těla) - laserová lipolýza, infra deka, PPC sérum - 998,- Kč, při celkovém poštu 7 návštěv - 6.990,- Kč. Úhrada možná ve více splátkách.

NYNÍ JSEM PRO VÁS PŘIPRAVILA JEDINEČNÝ BALÍČEK:

Získáte dvojnásobek ošetřených partií (14) - při každé z návštěv Vám ošetřím 2 partie těla zdarma, tj. při jedné návštěvě ošetřím celkem 4 problematické partie.

VHODNÉ PRO ŽENY I MUŽE.

Objednávky po telefonické dohodě: 606 143 347